Vidinis_3naujas

Kontraceptinis implantas – priemonė, kurios nereikia prisiminti kasdien

Kontraceptinis implantas saugos Tave nuo nėštumo 3 metus

 

vidine_img

Kontraceptinis implantas yra skirtas vaisingo amžiaus merginoms ir moterims ilgalaikei 3 metų apsaugai nuo nepageidaujamo nėštumo. Ši kontracepcijos priemonė yra maža, minkšta, lanksti, plastikinė, organizme netirpi, 4 cm ilgio ir 2 mm skersmens lazdelė, kurioje yra veiklioji medžiaga. Implantą įvesti ir pašalinti gali tik specialius mokymus praėjęs gydytojas. Įvedimo procedūra vidutiniškai trunka mažiau nei vieną minutę. Implantą gydytojas įterpia po oda žasto vidinėje pusėje, todėl jis yra nematomas kitiems.

Vos tik implantas yra įvedamas, jis pradeda Tave saugoti nuo nėštumo, išskirdamas mažą dozę progestino – vieno iš hormonų, esančių kontraceptinėse tabletėse. Implantas veikia dviem būdais: neleidžia kiaušialąstei atsipalaiduoti iš kiaušidės ir sąlygoja gleivių pokyčius gimdos kaklelyje, trukdančius spermatozoidams pasiekti kiaušialąstę.

Skirtingai nuo sudėtinių kontraceptinių tablečių, implantas tinka ir moterims, negalinčioms arba nenorinčioms vartoti estrogenų, žindančioms moterims.

Nešiojant implantą Tau nereiks kasdien prisiminti išgerti tabletę. Tai yra viena iš priežasčių, dėl ko ši kontraceptinė priemonė yra labai patikimas apsaugos nuo nėštumo metodas (veiksmingumas didesnis nei 99%).

Kontraceptinis implantas privalo būti pašalintas ar pakeistas trečiųjų metų pabaigoje. Jei turi antsvorio, gydytojas gali patarti implantą pakeisti anksčiau.

Kodėl kontraceptinis implantas gali tikti Tau?

Gyvenant aktyviai, gali būti sunku kasdien vartoti nuo nėštumo apsaugančias priemones. Jei Tu galvoji taip pat, Tau gali tikti kontraceptinis implantas. Kitaip nei kontraceptinės tabletės, kontraceptinis implantas suteikia ilgalaikę apsaugą nuo nėštumo 3 metus. Taigi Tau nereikia rūpintis dėl jo vartojimo kasdien, kas mėnesį ar netgi kasmet.

Jei nori sužinoti daugiau apie kontraceptinį implantą, klausk savo gydytojo.

Share Button

Android telefonams
Apple telefonams

Dovana svetainės lankytojoms

Atsisiųsk nemokamą ciklo dienų kalendorių į savo telefoną

Žymėk,

periodo pradžią;
nuotaikas, simptomus;
apsilankymą pas ginekologą.

Žinok,

kada tavo kitos mėnesinės,
kada mėnesinės vėluoja,
kurios dienos vaisingos.

Rinkis,

kada priminti apie
kontraceptinę tabletę
ar kontraceptinį žiedą.