header_new_generation

Artimos Tau kontraceptinės tabletės*

Hormonų derinys, sukurtas Tau

Neseniai mokslininkai sukūrė kontraceptines tabletes su unikaliu dviejų hormonų deriniu*. Vienas iš hormonų, estrogenas, yra identiškas hormonui, esančiam  moters kūne, o kitas, progestinas, labai panašus į natūralų, kiaušidėse gaminamą, hormoną.

Artimos Tau kontraceptinės tabletės* yra ypatingos tuo, kad  klinikinių tyrimų metu neturėjo reikšmingos įtakos kraujo spaudimui, kaulų retėjimui, angliavandenių ir riebalų medžiagų apykaitai. Tai unikalus šiuolaikiškas mažų hormonų dozių kontraceptikas, sukurtas Tau. Jo sudėtyje esantis estrogenas padeda reguliuoti Tavo menstruacijų ciklą, o progestinas saugo nuo nėštumo.

Artimų Tau kontraceptinių tablečių* veiksmingumas yra didesnis nei 99%, todėl Tave patikimai apsaugos nuo neplanuoto nėštumo. Šios kontraceptinės tabletės prieš dvejus metus registruotos Lietuvoje.

Artimos Tau kontraceptinės tabletės* skirtos moterims, ieškančioms naujų galimybių ar norinčioms po pertraukos vėl apsisaugoti nuo nėštumo, taip pat toms, kurios pradės vartoti kontraceptikus pirmą kartą. Artimų Tau kontraceptinių tablečių* saugumas ir veiksmingumas klinikinių tyrimų metu buvo vertintas moterims nuo 18 iki 50 metų amžiaus. Zoely yra naujos kartos kontraceptinės tabletės su nomegestroliu

Dėl unikalaus hormonų derinio* optimalaus 24+4 tablečių vartojimo režimo, menstruacijos Tau bus trumpesnės ir ne tokios gausios. Šias kontraceptines tabletes itin paprasta vartoti, nes jos yra vienfazės. Iš pradžių kasdien, visas 24 dienas, gersi po vieną baltą tabletę,  turinčią tiek pat veikliųjų medžiagų, o vėliau, likusias 4 dienas, geltonas tabletes, kuriose nėra veikliųjų medžiagų.

Dauguma moterų, vartojusių artimas Tau kontraceptines tabletes su unikaliu hormonų deriniu*, nepastebėjo jokių spuoguotumo ar svorio pokyčių. Tyrimų metu, 90% moterų pareiškė, kad spuoguotumas nepakito (74%), arba  sumažėjo (16%). Tyrimai taip pat parodė, kad šių tablečių vartojimas neturėjo įtakos svoriui.

Artimos Tau kontraceptinės tabletės* Tau tiks, jei dabar nori apsisaugoti nuo nėštumo, bet kūdikio norėsi susilaukti vėliau. Nustojus jas vartoti, daugumai moterų ovuliacija prasideda 1 mėnesio laikotarpyje.

*Vienfazės kontraceptinės tabletės su nomegestroliu

Kaip vartoti artimas Tau kontraceptines tabletes*?

Artimų Tau Kontraceptinių tablečių* pakuotėje rasi 28 tabletes: 24 baltas tabletes, kuriose yra hormonų, panašių į kiaušidėse gaminamus, (jos sunumeruotos nuo 1 iki 24), ir 4 geltonas tabletes, kuriose nėra veikliųjų medžiagų (jos dar vadinamos placebo ir sunumeruotos nuo 25 iki 28).

Kiekvieną kartą, pradėdama naują pakuotę, t.y. lizdinę plokštelę, imk baltą veikliąją tabletę Nr. 1 iš kairiojo viršutinio kampo. Gerk po vieną tabletę kasdien maždaug tuo pačiu metu, jei reikia, užgerdama trupučiu vandens. Laikykis rodyklių ant plokštelės krypties, tada pirma išgersi baltas veikliąsias tabletes, po to – geltonas placebo tabletes.

Mėnesinės prasidės per 4 dienas, kuriomis gersi geltonas placebo tabletes. Jos įdėtos į pakuotę tam, kad tabletės išgėrimas būtų įprastas. Paprastai mėnesinės prasidės per 2–3 dienas po paskutinės veikliosios baltos spalvos tabletės išgėrimo ir gali nesibaigti prieš pradedant kitą lizdinę plokštelę.

Pradėk gerti tabletes iš naujos lizdinės plokštelės tuoj po paskutinės geltonos tabletės, net jei kraujavimas dar nepasibaigė. Tai reiškia, kad naują lizdinę plokštelę visada pradėsi tą pačią savaitės dieną ir kad kraujavimas kiekvieną mėnesį prasidės maždaug tomis pačiomis mėnesio dienomis.

*Vienfazės kontraceptinės tabletės su nomegestroliu

Share Button

Android telefonams
Apple telefonams

Dovana svetainės lankytojoms

Atsisiųsk nemokamą ciklo dienų kalendorių į savo telefoną

Žymėk,

periodo pradžią;
nuotaikas, simptomus;
apsilankymą pas ginekologą.

Žinok,

kada tavo kitos mėnesinės,
kada mėnesinės vėluoja,
kurios dienos vaisingos.

Rinkis,

kada priminti apie
kontraceptinę tabletę
ar kontraceptinį žiedą.